MUSTA
TALVITARJOUS

Kattoremontin tilaajalle
kattopellit ja kattotiilet – 50%

Tutustu kampanjaan ja varaa ilmainen katon kuntotarkastus

Ota kaikki hyöty irti talven kattoasennuksista ja säästä selvää rahaa

Talvitarjous

Kattoremontin tilaajalle katepellit ja kattotiilet -50% normaalihinnasta.
Tarjous voimassa Black Friday viikon 48 ajan kattoremontin tilaajalle.
Kampanjatarjousta ei voida yhdistää muihin tarjouksiin tai kampanjoihin.

Alennus asiakkaalle lasketaan kattopelleistä sekä kattotiilistä. Kampanjaetu ei koske työn osuutta tai muita materiaaleja joita käytetään kattoremontin yhteydessä (puutavara, reuna-, harja-, ja liitospellitykset, läpiviennit, piiput tms.)

Ota yhteyttä kattoasiantuntijoihimme ja kysy lisää talvitarjouksesta

Vesa Ihonen

Vesa Ihonen
Pohjois-Kymenlaakso
(Kouvolan alue)
vesa.ihonen@kymenkattokeskus.fi

040-7211125

Tomi Stylman

Tomi Stylman
Päijät-Häme, Etelä-Savo
(Lahti, Iitti, Nastola, Orimattila, Vääksy, Mäntyharju, Jaala, Heinola, Pertunmaa)
tomi.stylman@kymenkattokeskus.fi

040-1702834

jouni-siitonen

Jouni Siitonen
Etelä-Kymenlaakso
(Kotka, Hamina, Virolahti, Miehikkälä, Pyhtää, Anjala)
jouni.siitonen@kymenkattokeskus.fi

040-1515706

Tommi Saajanlehto
Etelä-Karjala, Etelä-Savo
(Lappeenranta, Imatra, Ruokolahti, Rautjärvi, Parikkala, Mikkeli, Puumala)
tommi.saajanlehto@kymenkattokeskus.fi

041-7302017

Terho Haimi
Taloyhtiöremonttien vastuumyyjä
terho.haimi@kymenkattokeskus.fi

041-7302978

Juuso Eronen
Itä-Uusimaa, Kymenlaakso
(Porvoo, Sipoo, Loviisa, Myrskylä, Mäntsälä, Lapinjärvi, Elimäki)
juuso.eronen@kymenkattokeskus.fi

041-7305383

Miika Sipari
Etelä-Karjala, Etelä-Savo
(Lappeenranta, Lemi, Luumäki, Savitaipale, Taipalsaari, Mikkeli)
miika.sipari@kymenkattokeskus.fi

041-7306329

Täytä yhteystietosi ja hyödynnä tarjous

Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian ja sovimme sopivan kuntotarkastusajankohtan katollesi.

    Hyväksyn henkilötietojeni käsittelykäytännön.Lähettääksesi lomakkeen, sinun täytyy hyväksyä henkilötietojen käsittelykäytäntömme.
    Lomake on lähetetty onnistuneesti. Olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian käsiteltyämme viestinne.