Tutustu kattorahaan

Paikallinen kattotiimi palveluksessasi Lahden alueella.

Kymen Kattokeskus on katto- ja ränniremonttien sekä kattohuoltojen erikoisasiantuntija. Lupaamme sinulle Suomen sujuvimman kattoremontin. Uskomme aitoon tekemisen meininkiin ja laadukkaisiin materiaaleihin. Kun kyseessä on teräs- tai tiilikate, olet saapunut oikeaan osoitteeseen.

Yhteystiedot

Ota yhteyttä paikallisesti parhaaseen soittamalla tai sähköpostitse. Voit pyytää tarjouksen kattoremontista myös oheisella lomakkeella. Muistathan, että saat meiltä omakotitalon katon kuntoraportin aina veloituksetta!

 

Soita 020 7959 750 myynti@kymenkattokeskus.fi

Myynti

Juho Multas

Juho Multas
Kattoasiantuntija

juho.multas@kymenkattokeskus.fi

Mikko Kapanen

Mikko Kapanen
Kattoasiantuntija

mikko.kapanen@kymenkattokeskus.fi

044-4914219

Johannes Lehtonen

Johannes Lehtonen
Myyntipäällikkö

johannes.lehtonen@kymenkattokeskus.fi

041-7302015

Tomi Stylman

Tomi Stylman
Kattoasiantuntija

Päijät-Häme, Lahti
Laakerikatu 13
15700 Lahti

Taloyhtiöt ja uudiskohteet

Tomi Stylman

Tomi Stylman
Kattoasiantuntija

Työnjohto ja projektit

Tatu Toivonen

Tatu Toivonen
Yksikön johtaja

tatu.toivonen@kymenkattokeskus.fi

041-7305335

Teemu Eskola

Teemu Eskola
Työnjohtaja

Asennuksessa olevat projektit ja työmaat

teemu.eskola@kymenkattokeskus.fi

041-7301760

TOIMIALUEET

Lahti, Heinola, Sysmä, Hartola, Orimattila, Kärkölä, Asikkala, Padasjoki, Artjärvi, Nastola, Iitti, Hämeenkoski, Hollola, Vääksy

Täytä yhteystietosi, niin suunnitellaan Sinulle Suomen sujuvin kattoremontin

Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian ja sovimme sopivan kuntokartoitusajankohdan katollesi.

    Pakollinen*

    Pakollinen*

    Pakollinen*

    Paina allaolevaa kenttää täyttääksesi:

    Pakollinen*

    Hyväksyn henkilötietojeni käsittelykäytännön.Lähettääksesi lomakkeen, sinun täytyy hyväksyä henkilötietojen käsittelykäytäntömme.

    Tarkistathan ennen lähettämistä, että kaikki pakolliset kentät ovat täytettyinä.

    Lomake on lähetetty onnistuneesti. Olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian käsiteltyämme viestinne.