Yhteystiedot pääkuva

Paikallinen kattotiimi palveluksessasi

Meille on tärkeää, että voimme tarjota kattoremontin joustavasti, luotettavasti ja tehokkaasti omien ammattilaistemme voimin. Asiat hoituvat mutkattomasti siten kuin sovittu, ilman turhia välikäsiä. Siellä missä paikalliset pojat ovat katolla, siellä työ on takuulla huippulaatua.

Yhteystiedot

Ota yhteyttä paikallisesti parhaaseen soittamalla tai sähköpostitse. Voit pyytää tarjouksen kattoremontista myös oheisella lomakkeella. Muistathan, tulemme arvioimaan kattosi kunnon veloituksetta!

 

Soita 020 7959 750 myynti@kymenkattokeskus.fi

Myynti

Johannes Lehtonen
Myyntipäällikkö
johannes.lehtonen@kymenkattokeskus.fi

040-1875869

Tomi Stylman

Tomi Stylman
Päijät-Häme, Etelä-Savo
tomi.stylman@kymenkattokeskus.fi

040-1702834

Vesa Ihonen

Vesa Ihonen
Pohjois-Kymenlaakso
vesa.ihonen@kymenkattokeskus.fi

040-7211125

jouni-siitonen

Jouni Siitonen
Etelä-Kymenlaakso (Kotkan seutu), Itä-Uusimaa
jouni.siitonen@kymenkattokeskus.fi

040-1515706

Tommi Saajanlehto
Etelä-Karjala
tommi.saajanlehto@kymenkattokeskus.fi

041-7302017

Työnjohto ja projektit

Jussi Eskola

Jussi Eskola
Asennustyönjohtaja
Asennuksessa olevat projektit ja työmaat
jussi.eskola@kymenkattokeskus.fi

040-1722750

Tatu Toivonen
Asennustyönjohtaja
tatu.toivonen@kymenkattokeskus.fi

0400-751344

Hallinto

Tuukka Toivonen

Tuukka Toivonen
Toimitusjohtaja
tuukka.toivonen@kymenkattokeskus.fi

040-1582328

Henna Kujala
Asiakaspalvelu
henna.kujala@kymenkattokeskus.fi

020 795 9750

Katso lähin toimipisteemme

Kouvola
Yrittäjänkatu 2
45130 Kouvola

Lahti
Suoniitynkatu 8
15340 Lahti

Lappeenranta
Terästie 7
54110 Joutseno

Kotka
Tapiontie 2
48600 Kotka