Yhteystiedot pääkuva

Paikallinen kattotiimi palveluksessasi

Meille on tärkeää, että voimme tarjota kattoremontin joustavasti, luotettavasti ja tehokkaasti omien ammattilaistemme voimin. Asiat hoituvat mutkattomasti siten kuin sovittu, ilman turhia välikäsiä. Siellä missä paikalliset pojat ovat katolla, siellä työ on takuulla huippulaatua.

Yhteystiedot

Ota yhteyttä paikallisesti parhaaseen soittamalla tai sähköpostitse. Voit pyytää tarjouksen kattoremontista myös oheisella lomakkeella. Muistathan, tulemme arvioimaan kattosi kunnon veloituksetta!

Soita 020 7959 750 myynti@kymenkattokeskus.fi

Myynti

Tomi Stylman

Tomi Stylman
Kattoasiantuntija

Päijät-Häme, Kanta-Häme, Uusimaa

tomi.stylman@kymenkattokeskus.fi

040-1702834

Juuso Eronen
Kattoasiantuntija

Kymenlaakso, Itä-Uusimaa

juuso.eronen@kymenkattokeskus.fi

041-7305383

jouni-siitonen

Jouni Siitonen
Kattoasiantuntija

Kymenlaakso, Itä-Uusimaa

jouni.siitonen@kymenkattokeskus.fi

040-1515706

Miika Sipari

Miika Sipari
Kattoasiantuntija

miika.sipari@kymenkattokeskus.fi

041-7306329

Johan Immonen
Kattoasiantuntija

Etelä-Karjala, Etelä-Savo

johan.immonen@kymenkattokeskus.fi

041-7302017

Jussi Eskola
Huolto

Kaikki alueet

jussi.eskola@kymenkattokeskus.fi

040-1722750

Työnjohto ja projektit

Teemu Eskola

Teemu Eskola
Työnjohtaja

Päijät-Häme, Kanta-Häme, Uusimaa

041-7301760

Jonne Gröndahl
Työnjohtaja

Kymenlaakso, Itä-Uusimaa

jonne.grondahl@kymenkattokeskus.fi

044-4914214

Henri Virolainen
Työnjohtaja

Etelä-Karjala, Etelä-Savo

henri.virolainen@kymenkattokeskus.fi

044-4914219

Jussi Eskola
Huollon työnjohtaja

Kaikki alueet

jussi.eskola@kymenkattokeskus.fi

040-1722750

Hallinto

Tuukka Toivonen

Tuukka Toivonen
Hallituksen puheenjohtaja

tuukka.toivonen@kymenkattokeskus.fi

040-1582328

Johannes Lehtonen

Johannes Lehtonen
Toimitusjohtaja

johannes.lehtonen@kymenkattokeskus.fi

041-7302015

Tatu Toivonen

Tatu Toivonen
Tuotantojohtaja

041-7305335

Sini Korhonen
Taloushallinto ja asiakaspalvelu

040-6205116

Katso lähin toimipisteemme

Kymen kattokeskus karttapiste ikoni

Kouvola
Yrittäjänkatu 2
45130 Kouvola

Kymen kattokeskus karttapiste ikoni

Lahti
Laakerikatu 13
15700 Lahti

Kymen kattokeskus karttapiste ikoni

Lappeenranta
Tototie 1
53850 Lappeenranta

Kymen kattokeskus karttapiste ikoni

Kotka
Tapiontie 2
48600 Kotka

Täytä yhteystietosi, niin suunnitellaan Sinulle Suomen sujuvin kattoremontti

Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian ja sovimme sopivan kuntokartoitusajankohdan katollesi.

    Pakollinen*

    Pakollinen*

    Pakollinen*

    Paina allaolevaa kenttää täyttääksesi:

    Pakollinen*

    Hyväksyn henkilötietojeni käsittelykäytännön.Lähettääksesi lomakkeen, sinun täytyy hyväksyä henkilötietojen käsittelykäytäntömme.

    Tarkistathan ennen lähettämistä, että kaikki pakolliset kentät ovat täytettyinä.

    Lomake on lähetetty onnistuneesti. Olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian käsiteltyämme viestinne.