Kymen Kattokeskus
Yhteystiedot pääkuva

Paikallinen kattotiimi palveluksessasi

Meille on tärkeää, että voimme tarjota kattoremontin joustavasti, luotettavasti ja tehokkaasti omien ammattilaistemme voimin. Asiat hoituvat mutkattomasti siten kuin sovittu, ilman turhia välikäsiä. Siellä missä paikalliset pojat ovat katolla, siellä työ on takuulla huippulaatua.

Yhteystiedot

Ota yhteyttä paikallisesti parhaaseen soittamalla tai sähköpostitse. Voit pyytää tarjouksen kattoremontista myös oheisella lomakkeella. Muistathan, tulemme arvioimaan kattosi kunnon veloituksetta!

 

Soita 020 7959 750 myynti@kymenkattokeskus.fi

Myynti

Toni Lukander

Toni Lukander
Myyntipäällikkö, Kymenlaakso, Etelä-Karjala, Itä-Uusimaa
toni.lukander@kymenkattokeskus.fi

040-1973020

Julius Kontunen

Julius Kontunen
Etelä-Karjala, Kymenlaakso, (Kotka)
julius.kontunen@kymenkattokeskus.fi

040-8651398

Tomi Stylman

Tomi Stylman
Päijät-Häme, Kymenlaakso
tomi.stylman@kymenkattokeskus.fi

040-1702834

Vesa Ihonen

Vesa Ihonen
Kymeenlaakso-Kouvola
vesa.ihonen@kymenkattokeskus.fi

040-7211125

Työnjohto ja projektit

Tatu Toivonen
Asennustyönjohtaja, Päijät-Häme
tatu.toivonen@kymenkattokeskus.fi

0400-751344

Jo asennuksessa ja käynnissä olevat projektit

020 795 9752

Hallinto

Tuukka Toivonen

Tuukka Toivonen
Toimitusjohtaja
tuukka.toivonen@kymenkattokeskus.fi

040-1582328

Henna Kujala

Henna Kujala
Asiakaspalvelu
henna.kujala@kymenkattokeskus.fi

020 795 9750

Katso lähin toimipisteemme

Ota yhteyttä etukäteen myyntimme, emme ole aina paikalla toimipisteellä

Osoite
Yrittäjänkatu 2
45130 Kouvola

Soita 020 7959750

Osoite
Suoniitynkatu 8
15340 Lahti

Soita 020 7959750

Osoite
Terästie 7
54110 Joutseno

Soita 020 7959750