Tutustu kattorahaan
Yhteystiedot pääkuva

Paikallinen kattotiimi palveluksessasi

Meille on tärkeää, että voimme tarjota kattoremontin joustavasti, luotettavasti ja tehokkaasti omien ammattilaistemme voimin. Asiat hoituvat mutkattomasti siten kuin sovittu, ilman turhia välikäsiä. Siellä missä paikalliset pojat ovat katolla, siellä työ on takuulla huippulaatua.

Yhteystiedot

Ota yhteyttä paikallisesti parhaaseen soittamalla tai sähköpostitse. Voit pyytää tarjouksen kattoremontista myös oheisella lomakkeella. Muistathan, tulemme arvioimaan kattosi kunnon veloituksetta!

Soita 020 7959 750 myynti@kymenkattokeskus.fi

Myynti

Johannes Lehtonen

Johannes Lehtonen
Myyntipäällikkö

johannes.lehtonen@kymenkattokeskus.fi

041-7302015

Juuso Eronen
Kattoasiantuntija

Itä-Uusimaa, Kymenlaakso

juuso.eronen@kymenkattokeskus.fi

041-7305383

Vesa Ihonen

Vesa Ihonen
Kattoasiantuntija

Pohjois-Kymenlaakso

vesa.ihonen@kymenkattokeskus.fi

040-7211125

jouni-siitonen

Jouni Siitonen
Kattoasiantuntija

Etelä-Kymenlaakso

jouni.siitonen@kymenkattokeskus.fi

040-1515706

Tomi Stylman

Tomi Stylman
Kattoasiantuntija

Päijät-Häme, Kanta-Häme, Uusimaa, Etelä-Savo

tomi.stylman@kymenkattokeskus.fi

040-1702834

Juho Multas

Juho Multas
Kattoasiantuntija

Päijät-Häme, Kanta-Häme, Uusimaa, Etelä-Savo

044-4914214

Mikko Kapanen

Mikko Kapanen
Kattoasiantuntija

Päijät-Häme, Kanta-Häme, Uusimaa, Etelä-Savo

044-4914219

Miika Sipari

Miika Sipari
Kattoasiantuntija

Etelä-Karjala, Etelä-Savo

miika.sipari@kymenkattokeskus.fi

041-7306329

Työnjohto ja projektit

Jussi Eskola

Jussi Eskola
Työnjohtaja

Kymenlaakso, Etelä-Karjala

jussi.eskola@kymenkattokeskus.fi

040-1722750

Teemu Eskola

Teemu Eskola
Työnjohtaja

Häme

041-7301760

Hallinto

Tuukka Toivonen

Tuukka Toivonen
Toimitusjohtaja

tuukka.toivonen@kymenkattokeskus.fi

040-1582328

Tatu Toivonen

Tatu Toivonen
Yksikön johtaja

Häme

041-7305335

Henna Kujala
Asiakaspalvelu

henna.kujala@kymenkattokeskus.fi

020 795 9750

Katso lähin toimipisteemme

Kouvola
Yrittäjänkatu 2
45130 Kouvola

Lahti
Laakerikatu 13
15700 Lahti

Lappeenranta
Tototie 1
53850 Lappeenranta

Kotka
Tapiontie 2
48600 Kotka