Tutustu kattorahaan

Paikallinen kattotiimi palveluksessasi Porvoon alueella.

Kymen Kattokeskus on katto- ja ränniremonttien sekä kattohuoltojen erikoisasiantuntija. Lupaamme sinulle Suomen sujuvimman kattoremontin. Uskomme aitoon tekemisen meininkiin ja laadukkaisiin materiaaleihin. Kun kyseessä on teräs- tai tiilikate, olet saapunut oikeaan osoitteeseen.

Yhteystiedot

Ota yhteyttä paikallisesti parhaaseen soittamalla tai sähköpostitse. Voit pyytää tarjouksen kattoremontista myös oheisella lomakkeella. Muistathan, että saat meiltä omakotitalon katon kuntoraportin aina veloituksetta!

 

Soita 020 7959 750 myynti@kymenkattokeskus.fi

Myynti

Johannes Lehtonen

Johannes Lehtonen
Myyntipäällikkö

johannes.lehtonen@kymenkattokeskus.fi

041-7302015

Tomi Stylman

Tomi Stylman
Kattoasiantuntija

tomi.stylman@kymenkattokeskus.fi

040-1702834

Juho Multas

Juho Multas
Kattoasiantuntija

juho.multas@kymenkattokeskus.fi

Mikko Kapanen

Mikko Kapanen
Kattoasiantuntija

mikko.kapanen@kymenkattokeskus.fi

044-4914219

Juuso Eronen
Kattoasiantuntija

juuso.eronen@kymenkattokeskus.fi

041-7305383

Taloyhtiöt ja uudiskohteet

Tomi Stylman

Tomi Stylman
Kattoasiantuntija

tomi.stylman@kymenkattokeskus.fi

040-1702834

TOIMIALUEET

Porvoo, Askola, Myrskylä, Pernaja, Pornainen, Loviisa, Eestinmäki, Gammelbacka, Hamari ja Tolkkinen

Täytä yhteystietosi, niin suunnitellaan Sinulle Suomen sujuvin kattoremontin

Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian ja sovimme sopivan kuntokartoitusajankohdan katollesi.

    Pakollinen*

    Pakollinen*

    Pakollinen*

    Paina allaolevaa kenttää täyttääksesi:

    Pakollinen*

    Hyväksyn henkilötietojeni käsittelykäytännön.Lähettääksesi lomakkeen, sinun täytyy hyväksyä henkilötietojen käsittelykäytäntömme.

    Tarkistathan ennen lähettämistä, että kaikki pakolliset kentät ovat täytettyinä.

    Lomake on lähetetty onnistuneesti. Olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian käsiteltyämme viestinne.